POLECAMY

Ceny paliw w Polsce - wykresy
REKLAMA

Tagi

Artykuły

Leasing samochodowy. Na co warto uważać?
Rynek leasingu samochodów użytkowych w Polsce rośnie w skali blisko 10% rocznie.
Wszystkie artykuły Więcej

O wszystkim i o niczym

Szukaj na forum

Odchudzanie
Autor
2013-11-05 01:57:50
Odchudzanie

Planuję odchudzić się o 10 kg, więc chciałabym zapytać Was, czy znacie skuteczną dietę i ćwiczenia? Proszę o porady. Jeśli chodzi o ćwiczenia to zastanawiam się nad siłownią, ale rozważam również pilates, jogging, wczasy odchudzające, basen. Co mi radzicie? Szczególnie interesują mnie wczasy, dowiedziałam się o nich niedawno w jednym z artykułów - http://www.primaveraspa.pl/wczasy-odchudzajace.html

Proszę o porady.

^ do góry
2013-11-19 21:47:35
Odchudzanie
Można się odchudzić spokojnie, ale po takich wczasach będzie efekt jojo, za krótki czas na odchudzanie.
^ do góry
2014-05-30 12:10:56
Odchudzanie
wydaję mi się, że żadna pseudo uniwersalna dieta nie pomoże, każdy człowiek jest inny i dlatego wydaję mi się, że wizyta u dietetyka to najlepsze rozwiązanie, moja siostra miala problemy z wagą, po milionie diet poszła do poradni Alter Ego we Wrocławiu i dietetyk ułożył jej bardzo dobry program żywieniowy
^ do góry
2014-08-18 09:07:59
Odchudzanie

Dieta to nie wszystko .Warto jest zadbać o odpowiednią aktywność fizyczną. Tyko dzięki niej możemy schudnąć tyle ile chcemy. Nie jest to takie proste.

Niestety ;)

Proponuję zacząć biegać. Są to ćwiczenia wytrzymałościowe tak więc nie obciążają organizmu.

Proponuję zainstalować sobie jakieś fajne aplikacje na telefon dotykowy: http://yourapps.info/aplikacje-na-telefon-dotykowy - tutaj  możecie sobie o nich poczytać.

Fajna jest Run Keeper. MOżna zobaczyć ile kalorii sie spaliło a także ile kilometrów przebiegliście. 

^ do góry
2017-12-19 10:43:58
Odchudzanie

Jeśli chcecie zrzucić zbędne kilogramy to podstawą do rozpoczęcia tego procesu jest właściwa dieta. Warto też pilnować tego by jeść regularnie. Oczywiście właściwe efekty można osiągnąć gdy do diety włączy się aktywność fizyczną i nie musi być to od razu siłownia. Pewne ćwiczenia można wykonywać też w domu. Jeśli decydujecie się też na wspomaganie suplementami warto sprawdzić czy nie zawierają Sibutraminy, która czasem jest dodawana do środków odchudzających. Jest to środek, który może wywoływać wiele skutków ubocznych,o których możecie poczytać w tym artykule:

 

http://www.kobiety.pl/fit/sibutramina-dzialanie-i-skutki-jej-stosowania

 

 

 Jeśli macie zamiar kupować suplementy róbcie to tylko z wiarygodnego źródła by być pewnym, że nie zaszkodzicie swojemu organizmowi.

^ do góry
2018-06-07 17:53:22
Odchudzanie
Myślę, że dobry pomysł to rozpocząć współpracę z dietetycy livediet. Specjalista potrafi najlepiej zmotywować do pracy i nadzorować wyniki. Warto o tym pamiętać. 
^ do góry
2018-10-09 15:08:54
Odchudzanie
mi w odchudzaniu bardzo pomogły takie ćwiczenia: http://leki-apteka.pl/2018/03/01/cwiczenia-na-szostke/
^ do góry

Partnerzy
Polityka prywatności Ostatnia modyfikacja: 2018.06.08
Powered by Actualizer CMS & Heuristic