POLECAMY

Ceny paliw w Polsce - wykresy
REKLAMA

Tagi

Artykuły

Leasing samochodowy. Na co warto uważać?
Rynek leasingu samochodów użytkowych w Polsce rośnie w skali blisko 10% rocznie.
Wszystkie artykuły Więcej

Newsletter


Beczka śmiechu

Szukaj na forum

Co po maturze?
Autor
2017-05-16 11:47:51
Co po maturze?
Witam, czy są na forum tegoroczni maturzyści? Jakie macie plany na przyszłość? Ja postanowiłam odsunąć decyzje o studiach, ponieważ jak na razie nie interesuje mnie żaden dostępny kierunek. Postanowiłam, że zostanę wizażystką, w związku z tym chcę iść do najlepszej w Polsce szkoły wizażu, policealnej szkoły Dziewulskich: http://www.dziewulscy.pl/wydzial-wizazu-stylizacji/ co o tym myślicie, to dobry zawód?
^ do góry
2017-05-25 11:07:24
Co po maturze?
trzeba pamiętać że musimy wybrać taki kierunek studiów po którym po pierwsze uda nam się znaleźć pracę a po drugiej jest zgodny z naszymi zainteresowaniami
^ do góry
2017-06-06 23:50:12
Co po maturze?
Tez sie nad tym tematem ostatnio zastanawiam. Mature mam w przyszlym roku, jednak lepiej zaczac sie za czyms rozgladac juz teraz. Staram sie myslec w prespektywie dlugoterminowej .. czyli studia 1 i 2 stopnia a pozniej moze cos jeszcze. Najlepiej prezentuja sie wg mnie kierunki zwiazane z zarzadzaniem oraz finansami. Dajmy na to udalabym sie na ktorys z nich. W przyszlosci wtedy mam wiele mozliwosci do wyboru .. moge zdobyc najpierw doswiadcznie w jakiejs pracy, a pozniej otworzyc jakis wlasny biznes. Nawet ostatnio przegladalam z ciekawosci ranking mba polska gdzie wysoko znalazly sie Studia MBA w Wyższej Szkole Bankowej, ktora na dodatek ma placowke w moim miescie ( strona www http://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow ) . Jak myslicie, po ukonczeniu takich studiow mam szanse zaistniec w biznesie? Moze znacie kogos kto przeszedl podobna droga i napisze cos wiecej na ten temat. Bede wdzieczna :)
^ do góry
2017-09-13 10:52:19
Co po maturze?
dobre studia jednak robią robotę, pamiętajcie ;)
^ do góry
2017-09-13 15:27:39
Co po maturze?
Ja już maturę i studia mam za sobą, ale jak miałbym kolejny raz wybierać, to jednak postawiłbym na informatykę
^ do góry
2017-09-14 12:26:55
Co po maturze?
Też postawiłbym na informatykę lub inne studia inżynierskie, np. mechanikę czy budownictwo. Dziś nauki ścisłe rządzą jeśli chodzi o dobrze płatne zawody i łatwość znalezienia pracy po studiach.
^ do góry
2017-12-21 09:18:21
Co po maturze?
Zgadzam się z poprzednikami - po takich studiach o wiele łatwiej jest znaleźć pracę. Informatyka to bardzo dobry wybór, jednak wiadomo, że same studia zatrudnienia nie zapewnią, dla pracodawcy liczą się realne umiejętności. Dobrym pomysłem jest wybór studiów zaocznych, które można połączyć ze stażem/pracą i jednocześnie zdobywać doświadczenie zawodowe
^ do góry

Partnerzy
Polityka prywatności Ostatnia modyfikacja: 2018.02.14
Powered by Actualizer CMS & Heuristic