POLECAMY

Ceny paliw w Polsce - wykresy
REKLAMA

Tagi

Artykuły

Leasing samochodowy. Na co warto uważać?
Rynek leasingu samochodów użytkowych w Polsce rośnie w skali blisko 10% rocznie.
Wszystkie artykuły Więcej

Newsletter


Beczka śmiechu

Szukaj na forum

Co po maturze?
Autor
2017-05-16 11:47:51
Co po maturze?
Witam, czy są na forum tegoroczni maturzyści? Jakie macie plany na przyszłość? Ja postanowiłam odsunąć decyzje o studiach, ponieważ jak na razie nie interesuje mnie żaden dostępny kierunek. Postanowiłam, że zostanę wizażystką, w związku z tym chcę iść do najlepszej w Polsce szkoły wizażu, policealnej szkoły Dziewulskich: http://www.dziewulscy.pl/wydzial-wizazu-stylizacji/ co o tym myślicie, to dobry zawód?
^ do góry
2017-05-25 11:07:24
Co po maturze?
trzeba pamiętać że musimy wybrać taki kierunek studiów po którym po pierwsze uda nam się znaleźć pracę a po drugiej jest zgodny z naszymi zainteresowaniami
^ do góry
2017-06-06 23:50:12
Co po maturze?
Tez sie nad tym tematem ostatnio zastanawiam. Mature mam w przyszlym roku, jednak lepiej zaczac sie za czyms rozgladac juz teraz. Staram sie myslec w prespektywie dlugoterminowej .. czyli studia 1 i 2 stopnia a pozniej moze cos jeszcze. Najlepiej prezentuja sie wg mnie kierunki zwiazane z zarzadzaniem oraz finansami. Dajmy na to udalabym sie na ktorys z nich. W przyszlosci wtedy mam wiele mozliwosci do wyboru .. moge zdobyc najpierw doswiadcznie w jakiejs pracy, a pozniej otworzyc jakis wlasny biznes. Nawet ostatnio przegladalam z ciekawosci ranking mba polska gdzie wysoko znalazly sie Studia MBA w Wyższej Szkole Bankowej, ktora na dodatek ma placowke w moim miescie ( strona www http://studiamba.wsb.pl/dlaczego-wsb/lider-rankingow ) . Jak myslicie, po ukonczeniu takich studiow mam szanse zaistniec w biznesie? Moze znacie kogos kto przeszedl podobna droga i napisze cos wiecej na ten temat. Bede wdzieczna :)
^ do góry
2017-09-13 10:52:19
Co po maturze?
dobre studia jednak robią robotę, pamiętajcie ;)
^ do góry
2017-09-13 15:27:39
Co po maturze?
Ja już maturę i studia mam za sobą, ale jak miałbym kolejny raz wybierać, to jednak postawiłbym na informatykę
^ do góry
2017-09-14 12:26:55
Co po maturze?
Też postawiłbym na informatykę lub inne studia inżynierskie, np. mechanikę czy budownictwo. Dziś nauki ścisłe rządzą jeśli chodzi o dobrze płatne zawody i łatwość znalezienia pracy po studiach.
^ do góry

Partnerzy
Polityka prywatności Ostatnia modyfikacja: 2017.11.23
Powered by Actualizer CMS & Heuristic